hakkımızda

Gesto Tambur Motor Elektrik Sanayi A.Ş, dünya çapında parça ve yığın taşıma endüstrisine, yüksek kalitede tambur motorlar üreten, Türkiye’nin lider üreticisidir.

Malzeme taşıma sektörü yüksek verimlilik, devamlılık ve yüksek çıktı talep eder. Yılların getirdiği tecrübeden, dinamizminden ve yetenekli kadrosundan aldığı güçle ürettiği yüksek kaliteli, en zor şartlarda kullanılabilen, yüksek verimli tambur motorlarıyla, Gesto, konveyör tahrikinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren vazgeçilmez bir partnerinizdir.

Gesto, müşterileriyle olan etkin diyalogu, karşılıklı güven ilişkisi, hızlı çözümler üretme anlayışı, teklif aşamasından ürün teslimi ve satış sonrası hizmetlere kadar farkını ortaya koyan üstün ürün ve hizmet kalitesi, yaygın yedek parça ve güvenilir servisiyle, dünya çapında müşterilerinin %100 müşteri memnuniyetine sahiptir.

Markamız, dünya pazarlarının sınıfında en büyüğü olma hedefi doğrultusunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Gesto olarak, rakipsiz avantajlarımız ve üstün ürünlerimizle, maliyetinizi düşürerek ve üretkenliğinizi artırarak şirketinizi büyütmenizde size yardım etmekten büyük memnuniyet duyacağız.