hakkımızda

Gesto Tambur Motor Elektrik Sanayi A.Ş, parça ve yığın taşıma endüstrisine, dünya standartlarında, özgün tasarım tambur motorlar üreten ülkemizdeki tek firma olup, dünya çapında ise beş firmadan biridir. GESTO, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine doğru, kaliteli ve hızlı çözüm üretmek için organize olmuştur.

GESTO teklif aşamasından, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde fark oluşturarak, dünya çapında %100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı misyon edinmiştir.

Markamız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, kolay ulaşılabilir yedek parçaları, hızlı bakım-onarım servisi, yetkin ve yenilikçi kadrosu ile konveyör tahrik ihtiyaçlarınızın tümüne cevap veren, sürdürülebilir çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Gesto Tambur Motorları Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Romanya, Gürcistan, İran, Azerbaycan ve İsrail gibi dünyanın farklı coğrafyalarında %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaya devam etmektedir. Ülkemizde motor satış ve servis hizmeti verdiğimiz seçkin kuruluşlardan bazıları:

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Eti Bakır A.Ş.
Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A. Ş.
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Türk A.Ş.
Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.
Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş. / TORKU
Adapazarı Şeker Fabrikası A.Ş.
Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş.
HAVELSAN


Gesto Kurumsal Davranış İlkeleri İçin Tıklayınız


Bilgilerimiz:
İkitelli Vergi Dairesi 3940471462
Mersis No: 03940471462200011
Ticaret Sicil No: 166133-5